spot_img
spot_img
spot_img
15.7 C
İstanbul
Salı, Mayıs 21, 2024
spot_img

TEB, avukatlara özel yeni ürün ve hizmetler sunuyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, ‘Geçtiğimiz yıllarda hayata geçirdiğimiz Avukat Paketi’nin içeriğini çeşitlendiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun kredi faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriyor, Marifetli Hesap ile avantajlı mevduat faiz oranlarıyla birikimlerini değerlendirmelerine olanak sağlıyoruz.’ ifadelerini kullandı.

 

Bankadan yapılan açıklamaya göre, farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürün ve hizmetler sunan TEB, bu yıl da avukatlara özel sunduğu ayrıcalıklara yenilerini eklemeye devam ediyor.

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gökhan Mendi, bugüne kadar müşterilerine sundukları farklı hizmetlerle özel bir bankacılık deneyimi oluşturduklarını belirterek, banka bünyesinde çeşitli meslek gruplarından oluşan bir müşteri portföyüne sahip olduklarını aktardı.

 

Bu kapsamda hizmete sundukları ürünleri genişletip, müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun şekilde oluşturduklarını belirten Mendi, şunları kaydetti:

 

‘Mesleği avukat olan müşterilerimize de bankamızda öncelikli avantajlar sunmaya özen gösteriyor, geçtiğimiz yıllarda hayata geçirdiğimiz Avukat Paketi’nin içeriğini çeşitlendiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun kredi faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriyor, Marifetli Hesap ile avantajlı mevduat faiz oranlarıyla birikimlerini değerlendirmelerine olanak sağlıyoruz. TEB’in avukatlara sunduğu bir diğer hizmet de Yıldız Bankacılık avantajları.

 

Bankamızın üst gelir segmenti olan Yıldız Bankacılık ürün ve hizmetlerinden avukatlarımız 300 bin TL varlık ile yararlanabiliyor. TEB’in mobil uygulaması CEPTETEB üzerinden ulaşılan ‘Yıldız Ayrıcalıklar’ ile Yıldız Bankacılık müşterisi olan avukatlar, 500’ü aşkın restoranda indirimden kuru temizlemeye, market alışverişinden havalimanında sunulan ayrıcalıklara kadar 10 farklı kategoride avantajlar elde ediyor. Ayrıca havalimanlarında hızlı geçiş ayrıcalığından da yılda 24 kez ücretsiz yararlanıyorlar.’

 

– Bireysel Emeklilik Planı’na aylık 400 TL’ye varan katkı payı

 

Bu arada, TEB, içeriğini sürekli yenilediği Avukat Paketi ile meslek grubu avukat olan müşterilerine ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunuyor.

 

Avukatların ihtiyaçlarına odaklanan TEB, Barokart yüklemelerini TEB aracılığıyla gerçekleştiren ve UYAP sisteminden banka hesaplarına düzenli para transferi sağlayan müşterilerinin Bireysel Emeklilik Planı’na aylık 400 TL’ye varan katkı payı sağlıyor.

 

Ayrıca Avukat Paketi koşullarını sağlayan müşteriler, CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden yaptıkları EFT ve havale işlemlerinde de ücret ödemiyor.

 

Müşterilerine anlaşmalı banka ATM’lerinde belirli limitler dahilinde ücretsiz para çekme imkanı sunan banka, yurt dışında da anlaşmalı olduğu ATM’lerden ücretsiz para çekme kolaylığı sağlıyor.

 

Stajyer avukatlara profesyonel hayatları boyunca destek olmayı hedefleyen TEB, stajyer avukatlara yönelik de 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmeti sunuyor.

Diğer Yazılar

Son Yazılar